Medycyna Estetyczna

Prowadzony przeze mnie Gabinet Medycyny Estetycznej jest miejscem, gdzie prowadzone są procedury medyczne. W związku z tym wszelkie czynności przeprowadzane na Twoim ciele, podlegają procedurom, jak w każdym gabinecie lekarskim.

Specjalistyczna konsultacja z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, kosmetologii czy medycyny regeneracyjnej - ma na celu rozpoznanie danego problemu lub grupy problemów. Przeprowadzana jest w postaci całościowego wywiadu uwzględniającego wszelkie wskazania jak i przeciwskazania do zabiegu/ów oraz dokonanie oceny stanu skóry i miejsca/miejsc mających być podanych zabiegom. Podczas konsultacji zostaje dobrana i zaplanowana najbardziej właściwa terapia. Planowanie odbywa się z wykorzystaniem zaawansowanej, medycznej aparatury fotograficznej - System FotoMedicus – umożliwiający wykonanie pogłębionej analizy stanu skóry oraz symulacji planowanych efektów zabiegów.

Założona zostanie dokumentacja, zebrany zostanie wywiad dotyczący stanu zdrowia, aby można było uzyskać informacje o ewentualnych przeciwwskazaniach do zabiegu. Każdemu pacjentowi w trakcie pierwszej wizyty wykonujemy zdjęcie profesjonalnym sprzętem fotograficznym, w który winien być wyposażony każdy gabinet medycyny estetycznej. Oczywiście w przypadku braku zgody, pozyskujemy od pacjenta pisemną odmowę wykonania dokumentacji fotograficznej.

Obowiązują nas przepisy o zachowaniu tajemnicy lekarskiej oraz przepisy Unii Europejskiej określone jako RODO. Klauzula informacyjna zamieszczona została na niniejszej stronie w osobnej zakładce.

W trakcie pierwszej wizyty ustalony zostanie program prowadzenia pacjenta, aby w sposób zaplanowany zaproponować procedury poprawiające jakość życia.