O nas

Pod marką Specjalistyczna Praktyka Lekarska drKrzemiński mieszczą się dwa obszary działalności:
- ortopedia i traumatologia narządu ruchu wraz z medycyną rekonstrukcyjną
- medycyna estetyczna z laseroterapią.

W Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej drKrzemiński założono, iż wszystkie stosowane procedury będą oparte o najnowszą wiedzę medyczną i tylko certyfikowany sprzęt oraz preparaty. Pacjenci mają możliwość wykonania procedur małoinwazyjnych, bezpiecznych i najbardziej skutecznych, które znamienicie wpływają na ich funkcjonowanie, samopoczucie i poprawę estetyki wyglądu. Skuteczność kliniczna i bezpieczeństwo stosowanego sprzętu jest potwierdzona wieloma certyfikatami: FDA, CE, CAN/CSA i ANVISA.

Image placeholder

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pierwszą pracę podjąłem w Katedrze i Klinice Ortopedii AMG, gdzie uzyskałem pierwszy i drugi stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz stopień naukowy doktora nauk medycznych. W 1999 r. zorganizowałem i powołałem do życia Oddział Ortopedii i  Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie, gdzie piastowałem funkcję Ordynatora w latach 1999 – 2018, a następnie chcąc oddać się bardziej pracy z pacjentem (mniej administracji), starszego asystenta Oddziału.

W 2015 r. ukończyłem Studia Podyplomowe  w zakresie Medycyny Estetycznej w Uniwersytecie Medycznym  w Warszawie  uzyskując umiejętności  i uprawnienia dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Anty Aging  oraz  Polskiego  Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Wcześniejsze doświadczenie zabiegowe dają mi dużą swobodę w wykonywaniu procedur z zakresu medycyny estetycznej i rekonstrukcyjnej dla obu grup pacjentów. Uzupełniam swoje świadczenia poprzez współpracę z lekarzami innych specjalizacji (np. dermatolog, endokrynolog) oraz kosmetologami. Praca jest dla mnie pasją, dlatego wciąż się rozwijam i dbam o najwyższą jakość sprzętu oraz świadczonych usług.