PRODEEP

LASER PRODEEP®

to 9x większa głębokość penetracji w porównaniu z innymi nieablacyjnyjnymi laserami dostępnymi na rynku, co gwarantuje o wiele wyższą skuteczność kliniczną. Szeroki zakres intensywności zabiegowej ProDeep daje możliwość nieablacyjnej obróbki frakcyjnej w głębszych warstwach skóry, generując wyższą temperaturę w tkance podskórnej. Technologia dostarcza wysoką dawkę skolimowanej energii poprzez mikrofrakcjonujące soczewki, a czas trwania impulsów to zaledwie 2-20ms. Kwadratowy układ punktów, mniejsze mikrofrakcjonowanie wiązki oraz większy odstęp pomiędzy punktami przekłada się na wyjątkowe rezultaty terapii. To zrewolucjonizowało rynek, gdyż ten nieablacyjny laser frakcyjny daje doskonałe efekty już od pierwszego zastosowania, z jednoczesną gwarancją bezpieczeństwa i bez okresu rekonwalescencji.

ProDeep® jest laserowym nieablacyjnym zabiegiem odmładzającym. Leczy zarówno rozstępy o barwie czerwonej, jak i białej, blizny atroficzne, świeże blizny po zabiegach chirurgicznych, blizny trądzikowe oraz melazmę. ProDeep® nadaje się również do zabiegów wspomagających leczenie łysienia oraz grzybicy paznokci (terapia off-label).

Image placeholder
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O PRODEEP

Ile zabiegów należy wykonać?
Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, która obejmuje od 2 do 8 zabiegów – liczba zabiegów uzależniona jest od wskazań, problemu i intensywności terapii.

Kiedy widać pierwsze rezultaty?
W zależności od wskazań i problemu – dochodzi do stopniowej poprawy kondycji skóry. Pierwsze efekty wido- czne są po 3–4 tygodniach i postępują w czasie.

Czy zabiegi są bolesne?
Większość pacjentów zgłasza jedynie niewielkie uczucie kłucia i intensywnego rozgrzania czy gorąca w obszarze poddawanym zabiegowym i tylko podczas strzału wiązki lasera.

Czego należy oczekiwać bezpośrednio po zabiegu?
Może pojawić się zaczerwienienie i niewielki obrzęk w okolicy zabiegowej. Brak okresu rekonwalescencji.

Czy zalecana jest specjalna pielęgnacja skóry po zabiegu?
Oprócz ochrony przeciwsłonecznej lekarz może zalecić systematyczne i długotrwałe stosowanie określonych kosmetyków.

KORZYŚCI, KTÓRE OFERUJE TECHNOLOGIA PRODEEP

LASEROWE ODMŁADZANIE, REDUKCJA ZMARSZCZEK I BRUZD
Redukcja i wygładzenie drobnych i umiarkowanych zmarszczek, rewitalizacja skóry, ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu, głęboka stymulacja skóry dla jej zagęszczenia i ujędrnienia.

STYMULACJA KOLAGENU W LASEROWEJ TERAPII BLIZN
Redukcja i wygładzenie blizn zanikowych (potrądzikowych) i pourazowych, znacząca poprawa wyglądu i przebudowa blizn pooperacyjnych.

GŁĘBOKI REMODELING SKÓRY I TERAPIA ROZSTĘPÓW
Intensywna przebudowa kolagenu w przypadku rozstępów świeżych, czerwonych, poprawa wyglądu rozstępów starszych.

TERAPIA ŁYSIENIA KOBIET I MĘŻCZYZN
Wspomagająco w terapii łysienia androgenowego (AGA) i łysienia telogenowego u mężczyzn i kobiet w połączeniu lub bez terapii z zastosowaniem leków.