SIBERIAN FIT

SIBERIAN FIT:

REWOLUCJA W INTENSYWNYM CHŁODZENIU SKÓRY

TECHNOLOGIA INTENSYWNEGO CHŁODZENIA O MINIMALNEJ TEMPERATURZE DO -30 ° C

SIBERIAN-FIT® uzyskuje prędkość przepływu powietrza do 2 m/s oraz 8 poziomów prędkości rozpraszania, co wpływa na wzmocnienie tymczasowego efektu przeciwbólowego.

ZINTEGROWANY Z NAJCZĘŚCIEJ SPRZEDAWANĄ NA ŚWIECIE PLATFORMĄ LASEROWĄ ETHEREA-MX®.

Oprócz dwóch typów adapterów, SIBERIAN-FIT® posiada system sprzęgający, opracowany specjalnie do użytku w połączeniu z platformą ETHEREA-MX®

EKONOMICZNY I ZOPTYMALIZOWANY DO CODZIENNEGO UŻYTKU SIBERIAN-FIT®

wykorzystuje powietrze jako przewodnik zimna i nie zawiera materiałów eksploatacyjnych. Ponadto zintegrowane ramię SIBERIAN-FIT® zapewnia całkowitą autonomię operatorowi podczas zabiegów.

GWARANTOWANA WSZECHSTRONNOŚĆ: OD LASERÓW DO INIEKCJI SIBERIAN-FIT®

może być stosowany w połączeniu z technologią laserową, jak również może być elementem wspomagającym iniekcje i mezoterapię. Zmniejsza nieprzyjemne odczucia związane z zabiegiem oraz zmniejsza ewentualne krwawienie poprzez skurcz naczyń wywołany zimnem.

Image placeholder

OCHRONA NASKÓRKA W CZASIE RZECZYWISTYM SIBERIAN-FIT®

zapobiega powstawaniu oparzeń termicznych, gwarantując lekarzowi i pacjentowi znacznie większe bezpieczeństwo podczas zabiegu. Ponadto SIBERIAN-FIT® skraca czas leczenia, działając na stany zapalne i minimalizując powstawanie obrzęków i intensywnego nawracającego rumienia.

MNIEJ KRWIAWKÓW PO ZABIEGACH ZA POMOCĄ INIEKCJI

Zimne powietrze SIBERIAN-FIT® oprócz zwiększenia bezpieczeństwa, komfortu i ogólnej skuteczności zabiegu powoduje miejscowe zwężenie naczyń krwionośnych i zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia krwiaków, zwłaszcza tych związanych ze stosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i skleroterapii.

ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO I WYŻSZA WYDAJNOŚĆ TERAPEUTYCZNA

W obszarze doraźnej analgezji SIBERIAN-FIT® pozwala na szerokie zastosowanie LASERÓW i IPL z maksymalną skutecznością, skracając czas i liczbę sesji. SIBERIAN- FIT® zapewnia zadowolenie pacjenta z ogólnego komfortu i wyników zabiegu.