INTENSE IR

LASER INTENSE IR®

to nieablacyjna, nieinwazyjna technologia bez okresu rekonwalescencji, oparta na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie systemów wykorzystujących światło. Posiada wbudowany przed i po zabiegowy system chłodzący, który zapewnia bezpieczeństwo i komfort zabiegu umożliwiając jednocześnie zastosowanie bardziej intensywnej formy zabiegu. Techologia Intense-IR® - Thermolifting - jest przeznaczona do podgrzewania tkanki podskórnej w celu stymulacji produkcji kolagenu w terapii i wiotkiej skóry i poprawie jej jędrności.

Image placeholder
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O INTENSE IR

Ile zabiegów należy wykonać?
Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, która obejmuje od 2 do 4 zabiegów – liczba zabiegów uzależniona jest od wskazań oraz oczekiwań pacjenta.

Kiedy widać pierwsze rezultaty?
Widoczne efekty w postaci liftingu widoczne są bezpośrednio po wykonaniu pierwszego zabiegu. Stopniowa i postępująca przebudowa tkanki, trwała poprawa napięcia i lifting będzie widoczna po kilku zabiegach.

Czy zabiegi są bolesne?
Zabieg jest niemal bezbolesny, niektórzy pacjenci zgłaszają jedynie niewielkie odczucia rozgrzania skóry. Dodatkowo dyskomfort z tym związany jest zredukowany dzięki obecności systemu chłodzącego zintegrowanego z głowicą.

Czego należy oczekiwać bezpośrednio po zabiegu?
Brak okresu rekonwalescencji. Zaraz po zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie skóry.

Czy zalecana jest specjalna pielęgnacja skóry po zabiegu?
Oprócz ochrony przeciwsłonecznej lekarz może zalecić systematyczne i długotrwałe stosowanie określonych kosmetyków.

TECHNOLOGIA INTENSE IR DLA LIFTINGU TERMICZNEGO I KOMPLEKSOWEGO ODMŁODZENIA SKÓRY

Spektakularne efekty liftingu, poprawy napięcia, ujędrnienia skóry i potwierdzone badaniami bezpieczeństwo terapii. Bez skalpela, igieł, bólu i okresu rekon- walescencji. Doskonała metoda w terapii wiotkości skóry twarzy i ciała.

Podczerwień o wysokiej mocy oddziałuje bezpośrednio na skórę – włókna kolagenowe oraz fibroblasty. Za pomocą bezpiecznego widma światła podczerwonego dochodzi do rozgrzania tkanki i obkurczenia włókien kolagenu co skutkuje natychmiastowym efektem liftingu i uniesienia tkanki. Światło podczerwone stymuluje również fibroblasty, co zapewnia wydłużony w czasie efekt zagęszczenia, ujędrnienia i poprawy napięcia skóry. System chłodzący zintegrowany z głowicą IR minimalizuje dyskomfort u pacjenta i zapobiega uszkodzeniom skóry i naskórka.