GOSMOOTH

LASER GOSMOOTH®

zapobiega, podtrzymującej i leczy wszystkie oznaki starzenia. Prawdziwy, nieablacyjny resurfacing frakcyjny, działa precyzyjnie na warstwę tkanki nabłonkowej, generując jednolity śródskórny efekt termiczny. Został specjalnie zaprojektowany by zapewnić najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo w zabiegach przeprowadzanych na każdym obszarze ciała zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Wysokiej jakości mikrofrakcjonowanie poprzez ulepszony i precyzyjny system soczewek zapewnia w praktyce wyższe bezpieczeństwo. Daje widoczne rezultaty od pierwszej sesji zabiegowej, oferuje bezpieczny zabieg o wysokiej skuteczności klinicznej dla wszystkich rodzajów skóry bez konieczności przerywania codziennych czynności i obowiązków – nie wymaga okresu rekonwalescencji. GoSmooth® to nieablacyjny laserowy zabieg odmładzający do leczenia rozstępów_ czerwonych i białych, blizn zanikowych, blizn po niedawnych operacjach, blizn potrądzikowych oraz melazmy.

Image placeholder
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O GOSMOOTH

Ile zabiegów należy wykonać?
Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, która obejmuje od 2 do 8 zabiegów – liczba zabiegów uzależniona jest od wskazań, problemu i intensywności terapii.

Kiedy widać pierwsze rezultaty?
W zależności od wskazań i problemu – dochodzi do stopniowej poprawy kondycji skóry, pierwsze efekty widoczne są po 3–4 tygodniach i postępują w czasie.

Czy zabiegi są bolesne?
Procedura jest bezbolesna, w niektórych przypadkach pacjenci zgłaszają odczucie ciepła i rozgrzania skóry. W niektórych przypadkach, w zależności od intensywności terapii, zabieg może powodować dyskomfort.

Czego należy oczekiwać bezpośrednio po zabiegu?
Może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk w okolicy zabiegowej. Praktycznie brak okresu rekonwalescencji.

Czy zalecana jest specjalna pielęgnacja skóry po zabiegu?
Oprócz ochrony przeciwsłonecznej lekarz może zalecić systematyczne i długotrwałe stosowanie określonych kosmetyków. Najczęściej po zabiegu pojawia się zaczerwienienie i uczucie rozgrzania skóry (lekkie do umiarkowanego). Skóra w obszarze terapii jest znacznie bardziej wrażliwa niż zazwyczaj.

KORZYŚCI, KTÓRE OFERUJE TECHNOLOGIA GOSMOOTH

ODMŁADZANIE LASEROWE
Redukcja drobnych i umiarkowanych zmarszczek, rewitalizacja i ujednolicenie kolorytu, głęboka stymulacja produkcji kolagenu dla efektu liftingu i poprawy napięcia skóry.

STYMULACJA SYNTEZY KOLAGENU W TERAPII BLIZN
Redukcja blizn zanikowych (potrądzikowych), pourazowych, poprawa wyglądu i przebudowa blizn pooperacyjnych.

REMODELING W ZABIEGACH REDUKUJĄCYCH ROZSTĘPY
Intensywna przebudowa i synteza kolagenu w przypadku rozstępów świeżych, czerwonych, poprawa wyglądu rozstępów starszych.

WSPOMAGA STYMULACJĘ WZROSTU WŁOSÓW
Łysienie androgenowe (AGA) i łysienie telogenowe u mężczyzn i kobiet w połączeniu lub bez terapii z zastosowaniem leków.