LONGPULSE

LASER LONGPULSE®

to technologia która dzięki lepszej penetracji oraz absorbcji fali o określonej długości przez hemoglobinę oferuje maksymalną precyzję, skuteczność i bezpieczeństwo w usuwaniu różnych pod względem wielkości i głębokości zmian naczyniowych. Oferuje cztery różne wielkości plamek: 2,3,6,i 9mm oraz maksymalny przepływ do 500J/cm 2 , co gwarantuje różne terapie dla różnych dolegliwości medycznych związanych ze zmianami naczyniowymi na twarzy i kończynach. LongPluse jest bezpiecznym rozwiązaniem terapeutycznym o potwierdzonej naukowo zwiększonej skuteczności klinicznej. Brak okresu rekonwalescencji i bez ryzyka komplikacji, które mogą się pojawić podczas stosowania innych konwencjonalnych technik, takich jak np. skleroterapia.

Dodatkowo dzięki unikalnej technologii LongPluse to także nowy standard peelingu termicznego. Idealna synergia pomiędzy długością fali, gęstością enegrii i szerokością impulsu (od 0,3 do 1ms) pozwala na rozszerzenie zakresu wskazań.

Głowica LONGPULSE® jest przeznaczona do koagulacji i regulacji hemostazy w obrębie naczyń oraz zmianach naskórkowych, w tym w leczeniu teleangiektazji, żylaków żył powierzchownych, naczyniaków, pajączków naczyniowych, trądziku różowatego oraz znamion.

Technologia ta zalecana jest również do nieablacyjnej redukcji zmarszczek na twarzy, rozstępów stopniowego lub trwałego usuwania niepożądanego owłosienia, zwłaszcza u osób o ciemnej karnacji (V-VI wg skali Fitzpatricka). W trybie Dynamics ogólne wskazania do zabiegu obejmują: peeling termiczny (w celu zmniejszenia drobnych zmarszczek, poprawy tekstury skóry, zmniejszenia porów i zwalczania trądziku różowatego) oraz leczenie grzybicy paznokci.

Image placeholder
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O LONGPULSE

Ile zabiegów należy wykonać?
Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, która obejmuje od 1 do 8 zabiegów – liczba zabiegów uzależniona jest od wskazań, problemu i intensywności terapii.

Kiedy widać pierwsze rezultaty?
W zależności od wskazań i problemu – właściwe i trwałe rezultaty widoczne są już po kilku tygodniach od wykona- nia zaleconej serii zabiegów.

Czy zabiegi są bolesne?
Na skórze poddanej zabiegowi może pojawić się zaczerwienienie i lekkie do umiarkowanego odczucie ciepła. W niektórych przypadkach intensywność terapii może powodować dyskomfort. Skóra w miejscu poddanym zabiegowi będzie znacznie bardziej wrażliwa niż zwykle.

Czego należy oczekiwać bezpośrednio po zabiegu?
Może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk w okolicy za- biegowej. Większość zamykanych naczynek może zmienić zabarwienie, mogą stać się nieco ciemniejsze niż zwykle.

Czy zalecana jest specjalna pielęgnacja skóry po zabiegu?
Oprócz ochrony przeciwsłonecznej lekarz może zalecić systematyczne i długotrwałe stosowanie określonych kosmetyków.

KORZYŚCI, KTÓRE OFERUJE TECHNOLOGIA LONGPULSE

TERAPIA ZMIAN NACZYNIOWYCH
Naczynia na twarzy i kończynach.

REDUKCJA I USUWANIE OWŁOSIENIA
Redukcja i usuwanie owłosienia w przypadku wszystkich fototypów. Zabiegi można wykonywać również w przypadku zapalenia mieszków włosowych.

PEELING TERMICZNY DLA LASEROWEGO ODMŁADZANIA I W TERAPII TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO
Fotoodmładzanie oraz leczenie trądziku różowatego, laserowy zabieg wyrównujący koloryt skóry.

TERAPIA GRZYBICY PAZNOKCI, ZAPOBIEGANIE NAWROTOM CHOROBY
Terapia grzybicy paznokci rąk i stóp.