URZĄDZENIA   STOSOWANE   
W  MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ
W KLINICE 
 
Platforma laserowa   ETHEREA
Posiadająca  światowe  certyfikaty jakości 
ISO/UL, FDA, CE, CAN/CSA i ANVISA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mezoterapia AQUA PEN 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mezoterapia  z wykorzystaniem sytemu próżniowego  zasysania skóry z jednoczesnym podaniem preparatu lub osocza za pomocą  5  kaniulowanych igieł,  na regulowaną   głębokość od 0,25 mm do 1,5 mm. Regulowana jest również ilość  podawanego produktu - od  0,01 do 0,03  ml  w trakcie jednej iniekcji. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Urządzenie pozwala na   precyzyjną  powtarzalność iniekcji, oszczędność preparatu oraz  zminimalizowanie dolegliwości bólowych. Gwarantowane  bezpieczeństwo zabiegu poprzez  zastosowanie  jednorazowych  kartridży oraz  jednorazowych nasadek podciśnieniowych. 
Nanofrax
Mezoterapia  frakcyjna mikro i nanoigłowa
NANOFRAX® jest zabiegiem mezoterapii  wykonywanej za pomocą elektrycznego urządzenia   do frakcyjnych nano i mikronakłuć naskórka i skóry właściwej.
Wynikiem przeprowadzonego zabiegu jest utworzenie sieci mikro kanalików za pomocą hipoalergicznych igieł tytanowych.
W zależności od potrzeb można  zastosować odpowiednią długość
i średnicę igły, dzięki czemu  regulować można głębokości iniekcji  we  wszystkich warstwach skóry.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
System ANGEL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obecnie  najnowocześniejszy  separator komputerowy  to ARTHREX  ANGEL  SYSTEM   TM,  pozwalający na otrzymanie wysoko stężonego  koncentratu bogatopłytkowego  HD  PRP.    Umożliwia  14-krotną  koncentrację płytek, co stanowi miażdżącą przewagę w stosunku do standardowych urządzeń.  Znajduje zastosowanie zarówno w ortopedii jak i  w medycynie   estetycznej
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

AGNES  RF

AGNES RF  –  system wykorzystujących energię fal radiowych (RF) w zabiegach medycznych i estetycznych. Agnes wykorzystuje stabilną i efektywną technologię fal radiowych o dużej mocy (radiofrekwencja mono i bipolarna). Uwzględniając anatomiczną budowę skóry, dzięki zastosowaniu mikro-izolowanych igieł, energia skupiona jest na tkance docelowej i działa precyzyjnie w miejscu leczenia, jednocześnie chroniąc tkanki otaczające przed poparzeniem (np. naskórka). To technologia stworzona przez dermatologa z wyjątkową precyzją i skutecznością kliniczną. Dr Gun Young Ahn, profesor dermatologii w Korei Pn, opracował bardzo precyzyjnie wykonane igły o odpowiedniej głębokości, aby celować w patologiczne struktury skóry i tkanki podskórnej.

 Laser   DUALMODE®

 Laser   ACROMA-QS®

 Laser   IPL - QS®

 Laser   INTENSE - IR®

 Laser   LONG PULSE®

 Laser   PRODEEP®

 Laser   GOSMOOTH®