Szanowni Państwo, na niniejszej stronie zwracać się będę do Państwa w drugiej osobie.

Nie wynika to z braku szacunku, a jedynie uprości formę kontaktu.

Prowadzony przeze mnie Gabinet Medycyny Estetycznej jest miejscem, gdzie prowadzone są  procedury medyczne, toteż nie jesteś tu klientem lecz pacjentem. W związku z tym  wszelkie czynności  przeprowadzane na Twoim ciele, podlegają procedurom, jak w każdym gabinecie lekarskim.

 

Specjalistyczna konsultacja z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, kosmetologii czy  medycyny regeneracyjnej - ma na celu rozpoznanie danego problemu lub grupy problemów. Przeprowadzana jest w postaci całościowego wywiadu uwzględniającego wszelkie wskazania jak i przeciwskazania do zabiegu/ów oraz dokonanie oceny stanu skóry i miejsca/miejsc mającyh być podanych zabiegom. Podczas konsultacji zostaje dobrana i zaplanowana najbardziej właściwa terapia. Planowanie odbywa się z wykorzystaniem zaawansowanej, medycznej aparatury fotograficznej -System Fotodermicus - umożliwiający wykonanie pogłębionej analizy stanu skóry oraz symulacji planowanych efektów zabiegów.

 

Założona zostanie dokumentacja, zebrany zostanie wywiad dotyczący stanu zdrowia, aby można było uzyskać informację o ewentualnych przeciwwskazaniach do zabiegu. Każdemu pacjentowi w trakcie pierwszej wizyty wykonujemy zdjęcie profesjonalnym sprzętem fotograficznym, w który winien być wyposażony każdy gabinet  medycyny estetycznej. Oczywiście w przypadku braku zgody, pozyskujemy od pacjenta  pisemną odmowę wykonania dokumentacji fotograficznej.

 

Obowiązują nas przepisy o zachowaniu tajemnicy lekarskiej oraz przepisy Unii Europejskiej określone jako RODO. Klauzula informacyjna zamieszczona została na niniejszej stronie w osobnej zakładce.

 

W trakcie pierwszej wizyty ustalony zostanie program  prowadzenia pacjenta, aby w sposób zaplanowany zaproponować procedury poprawiające jakość życia.

 • 1 godz. 30 min

  75 US dollars
 • 45 min

  30 US dollars
 • 1 godz.

  45 US dollars
 • 2 godz.

  125 US dollars
 • 35 min

  27 US dollars
 • 20 min

  20 US dollars